AURUM LOUNGE MALLORCA

Ваш незалежний від банку сейф на Майорці

 

Дедалі більше людей шукають безпечні варіанти зберігання цінностей поза банками. Небанківські сейфи пропонують вам непомітну й анонімну альтернативу. Порівняно з банківськими сейфами, вони доступні в будь-який час, не вимагають членства в банку і забезпечують максимально можливий рівень анонімності. З нами можлива оплата готівкою, а доступ здійснюється виключно в супроводі навчених співробітників вашого Aurum Lounge.

 

Крім того, дані орендарів сейфа не підлягають обов'язковому звітуванню перед податковими або іншими органами, що забезпечує максимальну конфіденційність. Базова страховка вмісту сейфа також включена у вартість і може бути оформлена за індивідуальним замовленням. Загалом, наші незалежні від банку банківські комірки пропонують більше зручності, безпеки та анонімності для зберігання ваших цінностей.

 

Мінімальний термін оренди сейфа в Aurum Lounge становить 1 рік. Діють загальні положення договору про оренду сейфа.

 

Вміст вашої особистої шафки залишається вашою таємницею, будь ласка, зверніться до наших інструкцій, щоб дізнатися, що можна і що не можна зберігати у вашій шафці. Тільки ви є його власником.


Наші розміри та ціни у 2024 році:


Маленький:

06 x 12 x 35 см Ціна на місяць € 35,- (+IVA, включно з базовим страховим покриттям*, страхова сума € 10.000,- /на замовлення) оплачується щорічно заздалегідь - доступно зараз


Середній:

11 x 12 x 35 смЦіна на місяць     € 48,- (+IVA, включно з базовим страхуванням* покриття €10.000,- /корегована) оплачується заздалегідь щороку - доступно негайно


Великий:

11 x 24 x 35 смЦіна на місяць € 79,- (+IVA, включно з базовим страхуванням* покриття €10.000,- /коригована) оплачується заздалегідь щорічно - відкрито для бронювання, доступно з червня


*спеціальні розміри залежно від обсягу, мінімальна ціна €79,00 за площу 15dm3+ плюс 0,8% на рік за обробку (+IVA, включно з базовим страховим покриттям €10,000,00/на замовлення), оплачується щороку заздалегідь


*Ми страхуємо наші сейфи та сховища через сертифікованого брокера LOYDS OF LONDON тут, в Іспанії.

**Базова страховка нашого сховища становить €5.000.000,- 


Як ми захищаємо ваше майноНаші заходи безпеки

Найсучасніші технології: Наші камери схову обладнані новітніми біометричними системами контролю доступу, цілодобовим моніторингом та сигналізацією.
Страховий захист: Кожна річ у наших камерах схову комплексно застрахована, тому вам не варто хвилюватися.
Суворі процеси верифікації: Доступ до наших камер схову надається лише уповноваженим особам, що забезпечується суворими процедурами перевірки.


<Чому Aurum Lounge Mallorca?

Сертифікована безпека: Ми сертифіковані визнаними безпековими та фінансовими установами.
Прозорі умови та положення: Наші контракти чітко сформульовані і пропонують повну прозорість всіх умов та положень


Сейф & послуги камери схову

Ось, будь ласка, до вашої шафки!


**Безпека - наш головний пріоритет:**.


Ласкаво просимо в Aurum Lounge SL, ваш експерт з прихованих, приватних сейфів на Майорці. Наші сейфи відповідають європейським банківським стандартам і цілодобово застраховані. Крім того, наш сейф постійно охороняється сигналізацією, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.


**Ваша безпека, наші зобов'язання:**


Ми розуміємо, як важливо зберегти ваші цінності в безпеці. Тому ми пропонуємо вам не тільки високоякісні шафки, а й сейфи, що відповідають найвищим стандартам безпеки.


**Легкий доступ, максимальна безпека:**.


Щоб забронювати шафку, призначте особисту зустріч у нашій ексклюзивній вітальні Aurum Lounge у Порт-Андрач на Майорці. Ми у вашому розпорядженні, щоб запропонувати вам найкраще обслуговування.


Ми з нетерпінням чекаємо можливості дати вам відчуття безпеки і привітати вас в Aurum Lounge!


Надішліть нам запит просто зараз, щоб отримати персональну шафку в Aurum Lounge;


Поширені запитанняЗапитання, які часто задають


Наскільки безпечний вміст моїх шафок?

Наші камери схову захищені найсучаснішими технологіями безпеки та комплексним страхуванням. Крім того, суворі процеси верифікації гарантують, що доступ до них мають лише уповноважені особи.


Що відбувається у випадку пограбування або крадіжки?

Ми пропонуємо комплексне страхове покриття для захисту вашого майна у випадку пограбування або крадіжки. Всі наші заходи безпеки спрямовані на запобігання таких інцидентів.


Що станеться, якщо компанія збанкрутує або власники діятимуть неетично?

В Aurum Lounge Mallorca безпека вмісту вашої шафки є нашим головним пріоритетом, незалежно від фінансового стану. (кільцевий пояс безпеки)


Ось деякі з заходів, які ми вживаємо для захисту вашого майна:

Незалежні механізми безпеки: Ваші шафки знаходяться під спільним управлінням незалежних охоронних компаній, які не залежать від нашої фінансової ситуації. У разі банкрутства Aurum Lounge Mallorca, доступ для наших клієнтів все одно буде гарантовано. (Securitas Direct)

Фідуціарні угоди: У разі банкрутства компанії вміст вашого сейфу захищений фідуціарними угодами, які гарантують, що доступ до нього матимете лише ви (1291 Group, Ліхтенштейн).

Регулярні аудити та сертифікації: Ми проходимо регулярні аудити незалежними третіми сторонами та сертифіковані провідними організаціями у сфері безпеки та страхування. (Securitas Direct та Zurich Group)

Суворі процеси верифікації: Наші протоколи безпеки гарантують, що доступ до сейфів мають лише уповноважені особи, а наші страхові поліси покривають будь-які збитки. (Securitas Direct & Zurich Group)

Юридичні зобов'язання: Наша правова база та страхові поліси гарантують, що ваші цінності будуть у безпеці навіть в екстремальних ситуаціях.

(внутрішній аудит та зовнішній аудит від Global Consulting Group)За допомогою цих заходів ми хочемо запропонувати вам впевненість у тому, що ваші цінності в найкращих руках з нами.

Вам терміново потрібна ліквідність?

Ми допомагаємо швидко і непомітно!

Вам потрібна ліквідність? до 65% кредиту до вартості для ваших неліквідних активів! Незалежно від того, чи володієте ви яхтою, гелікоптером, віллою, колекцією спортивних автомобілів або приватним літаком, ми допоможемо вам швидко і непомітно.


**Особливість:


З нашою новою програмою криптокредитування ви можете скористатися довгостроковим потенціалом зростання криптовалют, одночасно вивільнивши короткострокову ліквідність у фіатних валютах. Високі LTV для більшості монет з привабливими процентними ставками та умовами кредитування.


Зв'яжіться з нами сьогодні для отримання додаткової інформації!

Підніміть свій бізнес на новий рівень!

Станьте членом Aurum Lounge Mallorca!


"Aurum Lounge на Майорці являє собою унікальну концепцію, розроблену спеціально для іммігрантів з усього світу. Широкий спектр наших послуг охоплює не тільки можливість оренди приватного сейфа, а й всебічні консультації щодо ключових аспектів реструктуризації активів і податкових пільг при переїзді з дому. Водночас ми надаємо підтримку як жителям острова, так і новим резидентам, надаючи консультації з актуальних питань, які відображають дух часу.


Чому ми об'єднуємо ці послуги з послугами сейфа та камери схову?


Ми переконані, що настав час відкрити нові горизонти та трансформувати традиційні стандарти в сучасний світ інвестицій. Інтегруючи різні напрямки, як-от придбання та безпечне зберігання фізичних дорогоцінних металів, таких як золото, управління статками та послуги сімейного офісу відомої "Групи 1291", а також різноманітні види та інвестиційні можливості в мистецтві, ми прагнемо не лише відкрити нові можливості для портфоліо, а й переосмислити дух часу та пробудити вашу цікавість.


Ми сердечно запрошуємо вас відпочити як члена клубу в нашому лаунжі Aurum і відкрити для себе переваги нашого унікального сервісу сейфів і камер схову на Майорці в невимушеній атмосфері".


Карл Марія Кінскі 

Керуючий директор

Aurum Lounge Mallorca S.L.

Станьте учасником: 

Ви підприємець і шукаєте ідеальне місце для проведення ділової зустрічі, презентації продукту, зборів команди або просто тихий простір, щоб зосередитися на своїх завданнях? Не зупиняйтеся на досягнутому! Aurum Lounge Mallorca пропонує вам саме це - приватний оазис на південному заході Майорки.


Ставши членом Aurum Lounge, ви отримаєте доступ до широкого спектра наших зручностей, включно з високошвидкісним інтернетом, проєктором, телефонними послугами, друкарськими пристроями та рештою офісного приладдя. У нашому приміщенні є стіл для переговорів, зона відпочинку, виділений офісний простір, повністю укомплектований бар і кухня, і, звісно ж, наше надійне сховище, в якому знаходиться ваш особистий сейф.


Aurum Lounge Mallorca забезпечує цілодобовий захист і гарантує максимальну безпеку для вас, ваших клієнтів і ваших цінних активів. Вартість членства в клубі починається від 1 779 євро на рік і включає в себе сейф середнього розміру в нашому сховищі та безкоштовний щоденний доступ до лаунжу в будні дні з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00. Крім того, члени клубу користуються ексклюзивними тарифами на оренду залу для проведення приватних заходів. Для отримання додаткових запитань та забезпечення вашого членства, будь ласка, не соромтеся надіслати нам повідомлення тут або напишіть нам на info@aurum-lounge.com.

ХТО МИ

Мистецтво та благодійність


Інвестиції в сертифіковані предмети мистецтва, що мають історичну цінність, демонструють середньорічне зростання вартості на 11 відсотків протягом 10 років. Такий потенціал зростання робить мистецтво популярною альтернативою нерухомості та дорогоцінним металам. Крім фінансового прибутку, мистецтво також пропонує культурне багатство.


Популярність інвестицій у мистецтво полягає в диверсифікації портфеля та емоційній складовій, яку дає мистецтво як вираження творчості та культури. Інвестори можуть обирати між окремими творами мистецтва, арт-фондами або спеціальними інвестиціями в арт-проекти.


Завдяки прямому володінню творами мистецтва або непрямій участі в них інвестори можуть отримати вигоду від потенційного зростання їхньої вартості. Загалом, інвестиції в предмети мистецтва надають чудову можливість отримати довгостроковий дохід і при цьому стати частиною багатої культурної традиції.


Карл Кінскі має багаторічний досвід роботи в якості міжнародного фінансового консультанта, який він безперервно нарощував з 1998 року.


Його попередня діяльність як агента, що представляє інтереси, в "CIBC Oppenheimer" у Нью-Йорку та старшого менеджера з роботи з клієнтами в "Halewood International Futures" в Лондоні, а також його більш пізня робота в якості керівника відділу бізнес-аналітики в "Gruppe Sicherheit GmbH" в Австрії дали йому цінний досвід роботи з багатими сім'ями, яких він консультує з різних питань і сьогодні.


Будучи керівником Aurum Lounge на Майорці, де він також зберігає і виставляє частину своєї приватної колекції творів мистецтва, він завжди готовий дати персональну консультацію членам Aurum Lounge.

 

Мистецтво та благодійність


Інвестиції в сертифіковані предмети мистецтва, що мають історичну цінність, демонструють середньорічне зростання вартості на 11 відсотків протягом 10 років. Такий потенціал зростання робить мистецтво популярною альтернативою нерухомості та дорогоцінним металам. Окрім фінансових прибутків, мистецтво також пропонує культурне багатство.


Популярність інвестицій в мистецтво полягає в диверсифікації портфеля та емоційній складовій, яку надає мистецтво як вираження творчості та культури. Інвестори можуть обирати між окремими творами мистецтва, арт-фондами або цільовими інвестиціями в мистецькі проекти.


Завдяки прямому володінню творами мистецтва або опосередкованій участі в них, інвестори можуть отримати вигоду від потенційного зростання їхньої вартості. Загалом, інвестиції в мистецтво - це чудова можливість отримати довгостроковий дохід і водночас стати частиною багатої культурної традиції.


Карл Кінскі має багаторічний досвід роботи в якості міжнародного фінансового консультанта, який він постійно нарощує з 1998 року.


Його попередні ролі в якості представника в CIBC Oppenheimer в Нью-Йорку та старшого менеджера по роботі з клієнтами в Halewood International Futures в Лондоні, а також нещодавня робота на посаді керівника відділу бізнес-аналітики в Gruppe Sicherheit GmbH в Австрії дали йому цінний досвід роботи із заможними сім'ями, яких він і сьогодні консультує з різних питань.


Як керівник Aurum Lounge на Майорці, де він також зберігає і виставляє частину своєї приватної колекції творів мистецтва, він завжди готовий надати індивідуальні поради членам Aurum Lounge.

Дорогоцінні метали


Якщо ви приватний інвестор, який потребує захисту, вам точно не обійтися без золота і срібла. Ваш Aurum Lounge відкриває нові можливості та перспективи в галузі інвестицій у дорогоцінні метали. Чи то продана нерухомість, чи то яхта, чи то ліквідовані фонди або ощадні рахунки. Завдяки нашому багаторічному досвіду в цій галузі ми додамо нового блиску вашому портфелю.  


Детлеф Хофманн, фінансовий консультант із солідною освітою в банку-партнері в Австрії. Зі своєю компанією Hofmann Sachs Asset Management Services він пропонував комплексні консультаційні послуги з таких важливих фінансових тем, як інвестиції в дорогоцінні метали, передача полісів страхування життя, передача рахунків депо, а також податкові питання та безподаткове успадкування майна.


Будучи одним з найвідоміших послів у сфері фінансових послуг у Німеччині та Швейцарії, він привіз свій великий досвід у Лейпциг. У 2009 році він заснував "Feingoldhaus Leipzig", компанію, що спеціалізується на індивідуальних консультаціях з дорогоцінних металів і успішно працює на ринку донині. Як співвласник Aurum Lounge він завжди доступний для членів клубу для особистих консультацій.


Детлеф Хофманн є членом AURUM LOUNGE і доступний для інших членів Aurum Lounge як експерт з дорогоцінних металів